В.о. Святого Миколая

Чу-ва-чі

4Dreams

БOYS

sChOOL

mini MIX

Contemporary PRO

Ballroom PRO

Проекти

Вокал PRO

Проект триває
Найсильніша вокальна група студії. Об’єднує в собі індивідуальні та групові заняття. Вокалісти працюють над авторським контентом. Мають заняття з естрадного вокалу, хореографії напрямку street dance, акторської майстерності, сценічної мови. В цій групі вокаліст може реалізувати себе як сольний виконавець, як дует, тріо або ж як учасник бенду. Вік 10+ років.

Участь в конкурсах та змаганнях високого рівня обов'язкова. Учасником групи стають лише за попереднім відбором. В цій групі обов‘язкові семінари, майстер - класи із зірковими вокалістами. Вокалісти рівня PRO беруть участь в зйомках фільмів, кліпів, передач. Отримують досвід озвучення фільмів та інших проектів студії.

Contemporary PRO

Проект триває
Перший танцювальний проект студії. Дівчата отримують професійну основу, до якої входять ази класичного танцю, контемпорарі, акробатика, стретчінг та посилені фізичні навантаження. Тож у майбутньому танцюристки зможуть вибирати хореографію як професійну діяльність. Група бере участь в зйомках фільмів та інших проектах студії (кліпи, фотосесії, передачі), готують загальні та індивідуальні постановки. Приділяється час і вправам на імпровізацію, що дає змогу дівчатам вчитися працювати над власними постановками.

Участь в конкурсах та змаганнях високого рівня обов'язкова. Учасником групи стають лише за попереднім відбором. Наразі, у студії є дві групи рівня PRO: 9-11 років та 12-14 років. Усі молодші учасники танцювального напрямку спочатку проходять базове навчання, та опісля контрольних уроків долучаються до PRO груп чи формують нові.

В.о. Святого Миколая

Фільм - мюзикл «В.о. Святого Миколая» - це історія про стосунки батька та його невгамовної доньки, які напередодні свята Миколая потрапляють в одну несподівану історію та шукають щастя одне в одному.

 • Виробництво: WOW Studio.
 • Жанр: мюзикл, мелодрама, комедія.
 • Цільова аудиторія: для сімейного перегляду.
 • Режисери: Галина Лишак, Богдан Кривень.
 • Продюсер: Михайло Лишак.
 • Сценаристи: Галина Лишак, Михайло Лишак.
 • Оператор: Лачін Аллахверді.
 • Композитори: Роланд Орбан, Андрій Мандюк.
 • У головних ролях: Роланд Орбан, Дарія-Марія Лишак, Олег Пригода, Юрій Цвєтков.
 • Тривалість: 75 хв.
 • Мова українська, англійська (дубляж).
 • Країна: Україна.
 • Допрем’єрні покази: грудень 2020 року.

БOYS

Проект триває
Вокально-хореографічний бойс бенд. Найновіший проект студії. Учасниками є лише хлопці. Хлопці вже встигли відзняти свій кліп, беруть участь в усіх проектах студії. Мають заняття з естрадного вокалу та street dance. Репертуар підбирається за інтересами групи. Працюють над каверами та створенням авторського контенту.

Ми хочемо, щоб наші хлопці почувались на сцені впевнено, проявляли себе та захоплювались тим, що роблять. Саме тому наш бойс бенд - це однозначно трендово та стильно!

Вік: 8-11 років. Кількість учасників 4-6 дітей.

Ballroom PRO

Проект триває
В нашій студії функціонує спортивна група зі спортивного-бального танцю. Вік 10+ років. Танцюристи отримують професійну бальну основу. Займаються в групі та мають обов’язкові індивідуальні заняття. Беруть участь у змаганнях, турнірах всеукраїнського та міжнародного рівня. Отримують спортивні розряди та КМС зі спортивних бальних танців. Є членами Асоціації спортивного танцю України. В цій групі обов‘язкові семінари, спортивні збори, майстер - класи із танцюристами європейського та світого рівня. Тож у майбутньому наші танцюристи можуть обирати бальний спорт як професійну діяльність. Особливістю напрямку є те, що окрім конкурсної програми, спортсмени працюють над концертними постановками, формейшенами, беруть участь у студійних зйомках.

Усі молодші учасники танцювального напрямку спочатку проходять базове навчання та опісля контрольних уроків долучаються до PRO груп чи формують нові.

4Dreams

Проект завершено, очікується оголошення кастингу на новий склад.

4Dreams - це підліткова безтурботність в мрійливих образах та сучасному виконанні. Перший вокально-хореографічний проект студії. Чотири дівчини, які займаються естрадним вокалом та хореографією напрямку street dance. Учасниці працюють над концертними номерами як авторських композицій, так і каверів, знімають кліпи та беруть участь у фотосесіях, зйомках, конкурсах, показових виступах.

Вік учасників: 12+ років. Тривалість проекту: 4-5 років.

За таким самим форматом у студії працює ще один дівчачий вокально-танцювальний гурт SGirls. Проект триває. Вік учасниць 8-11 років. Кількість дітей до 8.

MiniMIX

Йде відбір учасників

Вокальний проект, до складу якого входять хлопчики та дівчатка віком 7-10 років. Кількість учасників - 6-8 дітей. Наймолодший проект студії PRO рівня.

Займаються естрадним вокалом та хореографією. Незважаючи на юний вік, група уже має авторські пісні та кліп. Діти приймають участь у фотосесіях, зйомках фільмів, кліпів, записують треки у студіях звукозапису. Маленькі артисти - талановиті та старанні діти, які вчаться бути впевненими, розкутими, яскравими на сцені!

sChOOL

Проект завершено, очікується оголошення кастингу на новий склад.

Вокально-хореографічний проект студії, участь у якому беруть і хлопці, і дівчата. Кількість учасників 6-8 дітей. Трендові, сучасні, харизматичні підліткові образи - це те, з чим асоціюються саме наші sChOOL. Дівчата і хлопці займаються естрадним вокалом та хореографією напрямку street dance, що дозволяє створювати оригінальні вокально-танцювальні постановки. Учасники працюють над авторськими композиціями і каверами, мають відзнятий кліп та беруть активну участь у фотосесіях, зйомках фільмів, конкурсах, показових виступах.

Вік учасників: 12+ років. Тривалість проекту: 4-5 років.

Чу-ва-чі

Проект завершено

Дитяче пізнавально-розважальне інтернет-телевізійне шоу. Студія відзняла два сезони «Чу-Ва-Чі». Шоу транслювалося на телебаченні в ефірі каналу Перший Західний, а також на наших сторінках в соцмережах та на YouTube каналі студії.

Сюжет кожної передачі побудований на грі Чу-Ва-Чі: кожного разу двоє ведучих розігрують у цю гру, хто вивчатиме цікавий бік справи/підприємства, а хто заглибиться в її нецікаве/брудне/важке підгрунтя. В центрі сюжету цікава для дітей установа, а діти-ведучі її досліджують.

Ведучими шоу стали не лише учні нашої студії, а й інші талановиті діти Львова, які пройшли кастинги.